Doświadczenie

Od lat działany na rzecz osób z niepełnosprawnością – sami do nich należymy. W życiu kierujemy dwiema maksymami: Idziemy przez świat nie widząc przeszkód oraz Bariery istnieją tylko w naszych głowach. W swoim dorobku mamy miedzy innymi prowadzenie kampanii Pokażcie nas w Rio , czy organizację Tygodnia Osób z Niepełnosprawnością „Kocham Kraków z Wzajemnością”. Doświadczenie w prowadzeniu warsztatów i zajęć integracyjnych, szkoleń podnoszących umiejętności miękkie, mowy motywacyjne, przeprowadzenie audytów w zakresie dostępności cyfrowej i przestrzennej.

Marcin Ryszka

Absolwent AGH oraz UJ w Krakowie. Menedżer sportu. Mistrz Świata osób niewidomych w pływaniu. Paraolimpijczyk Pekin 2008, Londyn 2012. Reprezentant Polski w blind footballu, czyli piłki nożnej osób niewidomych. Zawodnik Wisła Kraków BF. Dziennikarz radia sportowego Weszło FM. Specjalista ds. dostępności cyfrowej i przestrzennej.

Piotr Niesyczyński

Absolwent Akademii Ignatianum w Krakowie. Pedagog i pracownik socjalny. Od 2008 roku działacz na rzecz środowiska osób z niepełnosprawnością. Instruktor sportu i rekreacji ruchowej. Prekursor blind footballu w Polsce, czyli piłki nożnej osób niewidomych. Członek sztabu szkoleniowego Wisła Kraków – Blind Football

Mateusz Krzyszkowski

Student Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Reprezentant Polski w blind footballu, czyli piłki nożnej osób niewidomych. Zawodnik Wisła Kraków BF. Inicjator projektów o charakterze integracyjnym.