Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Nie Widząc Przeszkód O nas

Jesteś tutaj:

O nas

Doświadczenie

Od wielu lat działany na rzecz osób z niepełnosprawnościami – sami do nich należymy. W życiu kierujemy się  dwiema maksymami: Idziemy przez świat nie widząc przeszkód oraz Bariery istnieją tylko w naszych głowach. W swoim dorobku mamy między innymi prowadzenie kampanii Pokażcie nas w Rio , czy organizację Tygodnia Osób z Niepełnosprawnością „Kocham Kraków z Wzajemnością”. Doświadczenie w prowadzeniu warsztatów i zajęć integracyjnych, szkoleń podnoszących umiejętności miękkie, mowy motywacyjne, przeprowadzenie audytów w zakresie dostępności cyfrowej i przestrzennej.

Poznajmy się

Marcin Ryszka

Absolwent AGH oraz UJ w Krakowie. Menedżer sportu. Mistrz Świata osób niewidomych w pływaniu. Paraolimpijczyk z Pekinu 2008 i Londynu 2012. Reprezentant Polski w blind footballu (piłka nożna osób niewidomych). Zawodnik Wisła Kraków BF. Dziennikarz Radia Kraków oraz portalu Gola.pl. Specjalista ds. dostępności cyfrowej i przestrzennej.

Piotr Niesyczyński

Absolwent Akademii Ignatianum w Krakowie. Pedagog i pracownik socjalny. Od 2008 roku działacz na rzecz środowiska osób z niepełnosprawnościami. Instruktor sportu i rekreacji ruchowej. Prekursor blind footballu w Polsce. Członek sztabu szkoleniowego Wisły Blind Football Kraków.

Mateusz Krzyszkowski

Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie na kierunku Socjologia. Inicjator projektów o charakterze integracyjnym. Zawodnik kadry narodowej w pice nożnej osób niewidomych oraz Wisły Blind Football Kraków.