Mały podręcznik – Wielkie wsparcie

wpis w: Aktualności, Blog | 0

W dniu dzisiejszym na ręce pracowników Polskiego Związku Niewidomych Okręgu Małopolskiego przekazaliśmy autorskie podręczniki z tyflografikami, których treść w pełni poświęcona jest kampanijnym działaniom.

Przygotowane przez naszą fundację broszury informacyjne to swego rodzaju skondensowana wiedza o właściwym zachowaniu, możliwościach samorozwoju oraz aktualnie trwającej pandemii, która przedstawiona za pomocą alfabetu brajla oraz wypukłych grafik kierowana jest do niewidomych mieszkańców naszego województwa.

Piotr Niesyczyński przekazuje broszury na ręce przedstawicieli PZN Okręg Małopolski


Materiały przekazane zostaną Prezesom 20 kół z całego województwa podczas jutrzejszego spotkania plenarnego. Pozwoli to na dotarcie do grona osób z dysfunkcją wzroku z całej Małopolski.

Dziękujemy PZN Oddział Małopolski za współpracę. Szczególne podziękowania kierujemy do wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie treści, grafik oraz nadali idei podręcznika realny kształt. Głębokie ukłony kierujemy do ZSiP Centrum dla Niewidomych i Słabowidzących za udostępnienie specjalistycznego sprzętu brajlowskiego.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *